Fenntarthatósági témahét – képes beszámoló
Iskolánk felső tagozatos osztályközösségei részt vettek a „Diákok és tanárok a fenntarthatóságról” c. kutatási programban, és véleményt alkottak a fenntarthatóság témáját illetően. Képes beszámolónkat itt olvashatjátok!
