Iskolánk idén is nagy örömmel fogadta a Rábaparti Integrált Szociális Intézmény aszfaltrajzversenyére való meghívást. A helyi lakókból, iskolás gyerekekből álló csapatok feladata a mozgás világának megjelenítése volt. Második osztályos tanulóink lányok és fiúk táborára válva, már előre megtervezett és elkészített piszkozattal érkeztek a helyszínre. A bensőséges megnyitóünnepség után mindenki nagy alkotókedvvel lendült neki feladatának. A részvevők képzeletének, fantáziájának szabadon engedését a Capito Gitárklub kellemes aláfestő zenéje segítette. A kitartó munka meghozta gyümölcsét. Hamarosan minden parcellán színes és ötletes krétarajzok jelentek meg.
A megfáradt alkotók munkájuk végeztével egy vendéglátásban is részesültek. A frissítők elfogyasztása után következett az értékelés, melyen minden csapat emléklappal és mindenki számára gondosan összeállított kis ajándékcsomaggal gazdagodott.
Nagyon szépen köszönjük a szeretetteljes fogadtatást és sok szívből jövő figyelmességet, melyet ott kaptunk!
Zakócs Veronika
