Június 12-én, pénteken első és második osztályos tanulóink Rosta Géza verses-zenés interaktív gyerekműsorán vettek részt a rábagyarmati Művelődési Házban. A repertoárban megzenésített versek és gyerekdalok szerepeltek. A gyerekek nemcsak nézői, hanem aktív résztvevői is voltak a műsornak, hiszen az előadó közös éneklésre, ritmushangszerek használatára és mozgásos feladatokra hívta őket. Mindenki örömmel és bátran vállalta a rá bízott feladatokat. A teremben mindvégig vidám hangulat uralkodott. A közönség önfeledten szórakozott. Köszönjük szépen, Kovács Ica néni a meghívást és az élményt!

Zakócs Veronika