Iskolamozi
Március 13-án iskolánk közössége ellátogatott a szentgotthárdi Csákányi László Filmszínházba. Az alsó tagozatos diákok a Királyok királya című alkotást nézték meg, amely Jézus életét mutatja be. A film szemléletesen és a kisgyermekekRead More…
